depositphotos_181191932-stock-photo-stac

מנהל חשבונות עד מאזן

קו תחתון להדגשה של טקסט

הקורס האפקטיבי ביותר למנהלי חשבונות ללימוד הכנת דוחות כספיים לביקורת של רואה חשבון

הקורס הפנוי הבא יחל בתאריך 31.07.2022, הימהרו להירשם מספר מקומות מוגבל. למותר לציין, שניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי ובצורה מאובטחת, או באמצעות ביט או העברה בנקאית. 

הקורס הכי אפקטיבי להנהלת חשבונות עד מאזן

תמונת רקע לאתר אינטרנט

רוצים לשדרג את עצמכם מקצועית וכלכלית ולעבור לשלב הבא ?

הקורס ללימוד הנהלת חשבונות עד מאזן ייתן לכם את הבוסט הכי מקצועי ליכולות המקצועיות שלכם, הירשמו עוד היום, כי הגיע העת לשדרג את עצמכם מקצועית וכלכלית. 

אין מנהל/ת חשבונות שלא מכיר את המונח דרוש "מנהל חשבונות עד מאזן", אבל מה זה באמת אומר?

גלוי וידוע לכולם שתפקידו של הרו"ח הוא לבקר את ספרי הנהלת חשבונות ולהכין הדוחות הכספיים לרשויות המס. אפוא, על מנת שיוכל לעשות את עבודתו כהלכה, נדרש שהמנהל חשבונות לבצע התאמות מאזניות לכל החשבונות שקיימים במאזן הבוחן. נוסף לזאת, מתפקידו להתאים את החשבונות התוצאתיים לביקורת כדוגמת הכנסות, שכר דוחות נסיעה לחו"ל וכיוצא בזה.

מכאן, לעולם לא תוכלו להיות מנהלי חשבונות יחידיים או מנהלי חשבונות ראשיים אם לא תלמדו כיצד להכין את הדוחות הכספיים עד מאזן.

לאור זאת, אנו מציעים לכם לעבור את הקורס "מנהל חשבונות עד מאזן" אשר נועד ללמד אתכם כיצד מכינים את הדוחות הכספיים לביקורת רו"ח.

תמונת רקע לאתר אינטרנט

יש לכם 02:40 דקות ? בסרטון דלמטה אנו מסבירים על הקורס מנהלת חשבונות עד מאזן 

 

מנהל חשבונות עד מאזן

תמונת רקע לאתר אינטרנט

למה כדאי לכם ללמוד את הקורס "מנהל חשבונות עד מאזן" ?

לפני שאני יענה לכם על השאלה, בואו תשמעו סיפור,

כשהייתי מנהל חשבונות צעיר, למדתי את רוב התחומים בהנהלת חשבונות, יחד עם זאת, ידעתי שהחיסרון הכי גדול שלי שאני לא יודע לעשות דיווח למוסדות, ואני לא יודע לבצע את כל ההתאמות עד מאזן. למרות זאת, חיפשתי עבודה על מנת שאוכל להתקדם בתחום. כמעט בכל מקום חיפשו "מנהל חשבונות עד מאזן" ולכן היה לי מאוד קשה למצוא עבודה ולהתקדם בתחום. יחד עם זאת, ידעתי טוב לשווק את עצמי בראיון עבודה, ולכן הצלחתי למצוא משרה כמנהל חשבונות ראשי בחברה אבטחה גדולה.

למזלי הרב, מנכ"ל החברה די נדלק עלי ונתן לי את הצ'אנס הראשוני, יחד עם זאת, לא הייתי מספיק מקצועי בתחום. כאשר התבקשתי לסגור את הספרים לביקורת, מנכ"ל החברה שלח אותי להשתלמות יומית אצל הרו"ח של החברה על מנת שיסביר לי מה מצופה ממני. אז לאחר שלמדתי וכתבתי על כתב את כל הדרישות שלו, עמלתי קשה מאוד על מנת להתאים את כל היתרות למאזן.

יחד עם זאת, כאשר סיימתי לבצע את כל ההתאמות והגשתי את הקובץ אחיד לרו"ח, קבלתי המון ריג'קטים ונאלצתי להמשיך לעמול קשה על המאזן. לאחר שסגרתי סוף סוף את המאזן וקבלתי אישור מהרו"ח שהכל תקין, נשמת לרווחה והסתכלתי על עצמי במראה ואמרתי "רק אם מישהו היה מלמד אותי איך עושים את זה, הייתי סוגר את הספרים בקלות רבה יותר

הקושי בסגירת המאזן לרו"ח לא נעוץ בעבודת ההנהלת חשבונות עצמה, אלא בקושי שאף אחד לא רוצה ללמד אתכם על חשבונו את כל סודות המקצוע, הואיל וכל מנהל חשבונות ראשי רוצה לשמור על מעמדו ועל מקום עבודתו. ולכן קשה ללמוד כיצד מבצעים את כל הסגירות של המאזן כהלכה. 

 

אם אתם רוצים להמשיך לעבוד כמנהלי חשבונות זוטרים ולקבל שכר נמוך יחסית, אזי הקורס "מנהל חשבונות עד מאזן" לא נועד בשבילכם. יחד עם זאת, אם אתם רוצים להתקדם בתחום ההנהלת חשבונות ולהיות בעתיד מנהלי חשבונות ראשיים ולנהל עובדים. אזי אין מנוס, ואתם חייבים ללמוד כיצד להכין את הדוחות הכספיים עד מאזן.

"בפעם הראשונה שנאלצתי להכין את המאזן לביקורת, זה היה קשה ככריעת ים סוף, תחילה התחלתי לא נכון בסגירות, ביצעתי פעולות אשר נאלצתי לבטל אותם לאחר מכן, ובכלל כל התהליך היה לי מאוד קשה ללא הכוונה. בקורס "הנהלת חשבונות עד מאזן", אני הולך ללמד אתכם בדיוק כיצד לסגור את המאזן לביקורת רו"ח, ומכן תוכלו להתקדם מקצועית ולשדרג את השכר שלכם. 

שלום לכם,  קוראים לי שי שטרית, בהשכלתי אני משפטן, למדתי יעוץ מס, הנהלת חשבונות וחשבות שכר, ובמהלך ה 15 שנים האחרונות אני עובד בתחום הפיננסים בחברות שונות ומגוונות. למעשה עבדתי במספר חברות שונות ומגוונות, ככה נאלצתי להתמודד על ניהול ספרים בצורה שונה בכל חברה שבה עבדתי, ואת הידע הזה אני הולך להעביר לכם.  

בקורס להנהלת חשבונות עד מאזן אני הולך להסביר לכם בדיוק איך מתחילים את הסגירות החל מהתאמת הכנסות ועד רישום פקודות יומן נוספות. בנימה אישית, הלוואי ובעבר היה מוצע לי גם קורס דומה למה שאני הולך להכין וללמד אתכם. ובכלל, עם השנים נתקלתי גם במאות מנהלי חשבונות ראשיים שבאמת לא מקצועיים ולא יודעים להתמודד עם הכנת הדוחות הכספיים. 

המטרה הראשונה של הקורס היא שאתם תדעו לסגור את הספרים עד מאזן בחברה שלכם ובכל חברה שבה תמצאו את עצמכם. ובכלל אם המטרה שלי היא להעביר לכם את הידע המקצועי, המטרה שלכם היא ליישם את הדברים בחברתכם, ואפילו למצוא עבודה ולשדרג את השכר שלכם, כי אתם תהיו שווים הרבה יותר. 

המרצה שלכם

שי שטרית מרצה לתזרים מזומנים

שי שטרית
מנכ"ל תכל'ס הנהלת חשבונות

הקורס נלמד דרך ה ZOOM ויועבר באמצעות שימוש בתוכנת הנה"ח מצגות ואקסל. 

תמונת רקע לאתר אינטרנט

למי הקורס מתאים? 

אם אתם מנהלי חשבונות כבר מספר שנים ומכירים את התחום, אזי הקורס עשוי להתאים לכם כמו כפפה ליד. במידה ואתם מנהלי חשבונות יחסית חדשים ו/או שאתם לא מכירים הרבה זמן את עולם הנהלת החשבונות, יהיה לכם קשה להשתלב בקורס. יחד עם זאת, במידה ויש לכם ספק אתם מוזמנים להתקשר אלינו ואנו נראה כיצד ניתן לסייע לכם. מי שחסר לו. 

 

בפועל, הקורס מומלץ  למי שעוסק בתחום ההנהלת חשבונות מספר שנים ורוצה להתקדם לעבר לשלב הבא, אם זה בהכנת המאזן לביקורת רו"ח בכלל, ולהגיע לתפקידים בכירים בעתיד כמנהל חשבונות ראשי וניהול עובדים. אין ספק ספקא שהקורס ישדרג אתכם מקצועית ותוכלו להגיע ולקבל סוף סוף את השכר שאתם מיחלים לו. 

תתיעצו איתנו טלפונית ואנו נבדוק את התאמתכם. 

תמונת רקע לאתר אינטרנט

מה אנחנו מתכננים לכם ?

המטרה שלנו בקורס הוא להעביר לכם את הידע המקצועי שלנו דה פקטו, והכוונה, שמקום שתשננו את החומר הנלמד בלבד, אנו רוצים שתעשו את הדברים על רטוב ובפועל. ולכן כל הסטודנטים יקבלו במייל דוחות אקסל ותרשימים אשר יייסעו להם ללמוד ולהבין את החומר, וחשוב יותר, לעשות את ההתאמות ואת הסגירות בעבודתם. 

סיליבוס

כל השיעורים יעברו בזום 

שיעור 2התאמת מיסים.

בשיעור השני אנו נבצע התאמות של כל החשבונות שקשורות לדיווח לרשויות לרבות התאמת מע"מ, ביטוח לאומי טופס 102, התאמת מס הכנסה ניכויים טופס 126 וטופס 856. כמו כן נעמוד על יתרת עודפות כאשר המטרה לבצע התאמה מלאה מול יתרות שע"מ. 

שיעור 1 : שלבים ראשונים בהכנת הביקורת.

בשיעור הראשון אנו נעמוד תחילה על הביקורת והכנת הדו"ח לרו"ח ברמת המאקרו. ובנוסף נכנס כבר לעובי הקורה, ונלמד כיצד מתחילים את הביקורת לרו"ח החל מהתאמת הכנסות, פקודת שכר והתאמת מקדמות. 

שיעור 4 : רכוש קבוע וקופות.

בשיעור אנו נלמד תחילה כיצד מנהלים את הרכוש קבוע בספרי החברה, כאשר בהמשך נעמוד על כל חשבונות הקופה השונים בחברה לרבות קופות מזומן, שקים לפירעון, שקים לגביה, קופת אשראי, שקים לניכיון, וקופה קטנה.

שיעור 3התאמות בנק ואשראי.

מדובר כאן באחד השיעורים היותר חשובים ביחס להכנת המאזן לביקורת הואיל והתאמת בנק נחשבת לאחד הנושאים החשובים ביותר בגין ביקורת, ויש לה השלכה מעשית על יתר החשבונות במאזן. 

שיעור 6לקוחות וספקים.

כאן אנו נתחיל לבצע ולהתאים את הלקוחות והספקים שלנו לצורך התאמה שנתית. כמו כן נראה כיצד אנו מכינים את הדו"ח גיול ספקים ולקוחות, התאמת חברות קשורות, התאמת חו"ז בעלים, ביצוע שערוכים ולבסוף פקודת חתכים הוצאות לשלם/מראש. 

שיעור 5עובדים ושכר.

כאן אנו נעמוד על כל החשבונות וההתאמות שקשורות להתאמת עובדים לרבות חו"ז עובדים, התאמות של קופות גמל, דו"ח חבויות, טפסי 161, אישורים וכיוצא בזה. כמו כן נראה איך כל החשבונות מתואמים לנו לפקודת שכר ולטופס 126. 

שיעור 8עד מאזן.

בשיעור האחרון אנו נעבור על יתר החשבונות שיש להתאימם לביקורת רו"ח, כמו כן נראה כיצד לבצע שיערוך ולהתאים את היתרות למאזן. לבסוף אני יעבור אתכם על הכנת כל הדוחות הרלוונטיים למאזן ונבצע סיכום של הקורס והמשך הלמידה. 

שיעור 7רווח והפסד.

לקראת סיום ביצוע ההתאמות, בשיעור הזה אנו נעבור על כל החשבונות התוצאתיים ברווח והפסד, לרבות התאמת דו"ח נסיעות לחו"ל, תרומות, קנסות, כיבודים, מתנות, ביטוחים, הוצ' מימון, ארנונה וכיוצא בזה. 

תמונת רקע לאתר אינטרנט
תמונת רק לאתר אינטרנט
תמונת רקע לאתר אינטרנט