הקורס לניהול תזרים מזומנים 

הקורס האינטרנטי המקיף ביותר ללימוד ניהול תזרים מזומנים לבעלי עסקים בכלל, ולמי שעוסק בתחום הכספים בפרט

הקורס המקיף והיחידי בשוק לניהול תזרים מזומנים

White Stucco Concrete Wall Texture Backg

רוצים ללמוד כיצד לנהל את תזרים המזומנים בעסק שלכם ? 

תמיד רציתם לדעת כיצד לנהל תזרים מזומנים בעסק אבל אתם לא יודעים מהיכן להתחיל?

רוצים לשדרג את הידע ואת יכולות הניהול שלכם בתחום הכספים? 

קובץ אקסל לניהול תזרים מזומנים

 במהלך הקורס הסטודנטים יקבלו קובץ אקסל בחינם לניהול תזרים מזומנים.

ניתן לרכוש את הקובץ אקסל בנפרד מהקורס, ובעלות של 189 ש"ח. 

הקורס לניהול תזרים מזומנים חזוי הוא הקורס הראשון בארץ אשר מלמד הלכה למעשה, כיצד על בעלי עסקים ומנהלי כספים להתנהל מבחינת ניהול התזרים מזומנים של העסק.   

בקורס לקחתי את כל הדברים החשובים באמת לניהול התזרים מזומנים בעסק, וארזתי אותם בקורס מובנה אחד אשר מסביר צעד אחר צעד, כיצד לנהל את התזרים מזומנים שלכם.

במהלך כל שנותיי בתחום הכספים התמודדתי עם המון מצבים אשר בהם היה נדרש לעשות לוליינות בתזרים, על מנת לשמור על תזרים חיובי לעסק. ולכן כללתי את כל הטיפים והטריקים אשר עשויים לסייע לכם בניהול התזרים. 

בנוסף לרכישת קורס, תקבלו גם קובץ אקסל לדוגמה אשר עשוי לשמש אתכם בניהול התזרים מזומנים בעסק או בחברה שלכם.

White Stucco Concrete Wall Texture Background, Suitable for Backdrop and Mockup..jpg

יש לכם 01:30 דקות פנויות? הסרטון דלמטה מסביר על הקורס ניהול תזרים מזומנים ועל חשיבותו

White Stucco Concrete Wall Texture Backg

למה כדאי לכם ללמוד את הקורס ?

החשיבות של ניהול תזרים מזומנים, מהווה את הפקטור הכי חשוב לגידול או צמיחה בעסק. לרוב בעלי עסקים או חברות בארץ ובעולם שיודעים כיצד לנהל את התזרים מזומנים שלהם כהלכה, הם אותם בעלי עסקים אשר מתקדמים ומפתחים עסקים נוספים, הואיל ויש להם כסף נזיל אשר משמש אותם להשקעה, ואף נותן להם במקרים מסוימים את הביטחון הכלכלי לניהול נכון של העסק. 

 

"למעשה ניהול תזרים מזומנים מהווה את אחד הנדבכים הכי חשובים להצלחתו של העסק שלך, תזכרו תמיד, שעסק קם ונופל על תזרים מזומנים, ולכן אתם חייבים לרכוש כלים פרקטיים אשר ידחפו אתכם קדימה, כי ניהול לא נכון של תזרים מזומנים, משמע גזר דין מוות לעסק שלכם, ולכן כדאי שתלמדו את הקורס ותלכו מחיל לחיל ולא מדחי לדחי" 

בנוסף ללימוד הקורס, אתם תקבלו גם קובץ אקסל לדוגמה, אשר עשוי לשמש אתכם לניהול התזרים מזומנים בעסק שלכם. על הקובץ תזרים שתקבלו  עמלתי עליו רבות במהלך השנים, וזאת על מנת שאוכל למצות ממנו את המיטב. 

כמו כן, לאורך כל הקורס אנו נלמד, נעבוד ונדגים על אותו קובץ אקסל, ככה שעם סיומו של הקורס, אתם תוכלו בקלות להתחיל לנהל את התזרים החזוי בעסק שלכם, 

הירשמו לקורס עכשיו

White Stucco Concrete Wall Texture Backg

המרצה שלכם

"את מה שאני הולך ללמד אתכם בכמה שיעורים, רכשתי בהמון דם יזע ודמעות. זה יהיה פספוס גדול למי שלא ירכוש את הקורס, כי הידע והכלים שאתם הולכים לקבל, הולכים לשנות את נקודת המבט ואת המצב הפיננסי והנזיל של העסק שלכם"  

שלום לכם,  קוראים לי שי שטרית, בהשכלתי אני משפטן, למדתי יעוץ מס והנהלת חשבונות, ובמהלך ה 15 שנים האחרונות אני עובד בתחום הפיננסים בחברות שונות ומגוונות. 

לצד העבודה השוטפת שלי, הנכס הכי גדול שלי שהבאתי לכל ארגון שבו עבדתי בו היה ניהול תזרים המזומנים של החברה. למעשה אני כבר כמה שנים טובות מייעץ לארגונים ולחברות  כיצד הן יכולות לנהל את התזרים שלהם בצורה המיטבית ביותר, וזאת על מנת שחלילה החברה לא תקלע לתזרים שלילי. 

את הקורס בניתי הואיל והמון חברים וקולגות למקצוע ביקשו ממני המון פעמים ללמד אותם לנהל תזרים מזומנים חזוי בחברה, ומתוך מטרה לסייע להמון בעלי עסקים לקבל את הידע הדרוש לניהול מקצועי ואיכותי של העסק שלהם בצורה טובה ובטוחה. 

שי שטרית מרצה לתזרים מזומנים

שי שטרית
מנכ"ל תכל'ס הנהלת חשבונות

White Stucco Concrete Wall Texture Backg
סיליבוס

ניתן לצפות בקורס בכל מקום לרבות טלפון סלולרי, טאבלט, וכיוצא בזה

שיעור 2תזרים מזומנים יומי (13:45)

בשיעור הזה אנו נבחן כיצד מנהלים את התזרים מזומנים ברמה יומית. כמו כן נלמד כיצד שומרים על הגיליון באקסל באמצעות סיסמת כניסה,  כמו כן אנו נלמד לבנות קישורים לאתרים חיצוניים, נעמוד על מברשת העיצוב. נראה כיצד ניתן להדפיס את התזרים בקובץ PDF.  

שיעור 1 : הגדרות ראשוניות לקובץ אקסל (07:06)

בשיעור הראשון אנו נעמוד על התזרים מזומנים בכלל, ועל חשיבותו לכל מי שעוסק בתחום הכספים בפרט. כמו כן אנו נגדיר בפרק את כל הנתונים הראשוניים לניהול התזרים מזומנים באקסל כגון :בנקים, יתרות פתיחה, סוג חשבון שקלי או מט"ח, אובליגו בבנק וכיוצא בזה. 

שיעור 4: תשלומים קבועים חלק א' (22:32)

בשיעור הזה אנו נעמוד על כל אותם תשלומים קבועים שיש לנו בתזרים ונראה כיצד אנו יכולים לנהל אותם בצורה חכמה על מנת שנוכל לבחון גם בעתיד את תחזית ההוצאה בבנק, למעשה בפרק אנו נדבר על הוראות קבע, מיסים שכר וגמל, הלוואות, כרטיסי אשראי, מימון, וכיוצא בזה.  

שיעור 3: בנקים ודו"ח מאוחד (23:27)

בשיעור הזה אנו נעמוד על הלב הפועם של ניהול התזרים מזומנים בדוחות הבנק. כאן אנו נראה כיצד מנהלים את הדוחות תזרים מזומנים הלכה למעשה ברמה יומית, נראה כיצד ניתן לחזות את התזרים לעוד מספר שבועות. כמו כן אנו נעמוד על הדו"ח מאוחד אשר טומן באמתחתו את כלל הדוחות בנק שיש לנו בתזרים. 

שיעור 6: תשלומים משתנים חלק א' (14:59)

דו"ח תשלומים משתנים בתזרים מתיחס בעיקר לתשלומים שאינם קבועים בעסק כגון תשלומים לספקים באמצעות שקים, העברות בנקאיות, מס"ב וכיוצא בזה. אפוא, בפרק דנן אנו נלמד כיצד לבחור אימתי המועד הכי טוב לשלם לספקים, וזאת בהתאם לתזרים מזומנים שלנו. 

שיעור 5: תשלומים קבועים חלק ב' (16:03)

בשיעור הזה אנו אנו נמשיך לעמוד כל כל אותם התשלומים הקבועים שלנו בתזרים, וכמו כן נבחון בסוף כיצד הכל משתלב לנו בדוח תזרים שלנו בבנק. בנוסף נעמוד על עיצוב מותנה ועיצוב תאים, הגבלת תאים לתאריך חודשי וכיוצא בזה. 

שיעור 8: תקבולים קבועים (13:36)

בשיעור דנן אנו נבחן את הדוחות תקבולים שלנו בתזרים ונעשה הבחנה בין תקבולים קבועים לבין תקבולים משתנים. כמו כי אנו נראה כיצד אנו יכולים לחזות בצורה טובה את כל התקבולים הקבועים שלנו בתזרים. 

שיעור 7: תשלומים משתנים חלק ב' (18:41)

בשיעור הזה אנו נמשיך לעמוד כל כל אותם התשלומים הקבועים שלנו בתזרים, וכמו כן נבחן בסוף כיצד הכל משתלב לנו בדוח תזרים שלנו בבנק. בנוסף נעמוד על עיצוב מותנה ועיצוב תאים, הגבלת תאים לתאריך חודשי וכיוצא בזה. 

שיעור 10: דו"ח גיול חובות (22:41)

בפרק הזה אנו נלמד כיצד אנו מנהלים את כל מערך הגביה בחברה, וכיצד זה בא לידי ביטוי בדו"ח תזרים מזומנים שלנו. 

שיעור 9: גיול חובות בתזרים (15:43)

להווי ידוע שהחלק הכי קשה בתזרים מזומנים החזוי, הוא לצפות אימתי הלקוח ישלם לי בגין השירות או הסחורה שנמכרה. בשיעור הזה, אנו נראה כיצד הדו"ח גיול חובות מסייע לנו לבחון ולחזות בצורה מצוינת אימתי הלקוח ישלם לנו, והכי חשוב, כיצד זה בא לידי ביטוח בדו"ח תזרים שלנו.

שיעור 12: סיכום מסקנות ומבט לעתיד (02:17)

בפרק הזה נעשה סיכום של הקורס, וכמו כן אנו נראה שבהמשך אנו נוסיף שיעורים רבים אשר שמים על דגש על אקסל בכלל, ואקסל למנהלי חשבונות בפרט. 

שיעור 11: תחזית גביה ותקבולים משתנים (20:28)

אז אחרי שהבנו כיצד אנו צריכים לנהל את תחזית התקבולים משתנים שלנו בעסק, עתה בפרק דנן אנו נראה כיצד הדו"ח גיול חובות מסייע לנו הלכה למעשה, לנהל את תחזית הגביה שלנו בתזרים. 

White Stucco Concrete Wall Texture Backg
טעימה מהקורס
White Stucco Concrete Wall Texture Background, Suitable for Backdrop and Mockup..jpg
White Stucco Concrete Wall Texture Backg