תמונה של העיר ניו יורק כאשר רואים גורדי שחקים

ביטוח לאומי ניכויים

הקורס האינטרנטי המקיף ביותר ללימוד והגשת טופס 102 לביטוח לאומי ניכויים

הירשמו לקורס עכשיו, ובנוסף תקבלו קובץ אקסל להתאמה

White Stucco Concrete Wall Texture Backg

אורך הקורס 37 דקות

שלושה שיעורים

קובץ אקסל להכנת דו"ח

גישה לקורס למשך שנה

White Stucco Concrete Wall Texture Backg

טופס 102 - ביטוח לאומי ניכויים

גלוי וידוע שהכנסתו של הנישום משכר ומשכורות חייב במס בהתאם לסעיף 2(2) לפקודת מס הכנסה. נוסף לזאת, הנישום גם חייב בתשלום דמי ביטוח לאומי בין בכסף או בטובת הנאה. הווה אומר, בנוסף לרשות המיסים אשר גובה ניכוי מס במקור מהנישום על הכנסתו, הנישום חייב בנוסף גם בתשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות, אשר משולמים על ידי העובד, ומדווחים על ידי המעביד.

נוסף לזאת, על פי החקיקה חלה גם חובת דיווח על המעסיק ותשלום דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות בעבור עובדיו. כלומר, המעביד גם משלם על עובדיו ביטוח לאומי, ואת התשלום והניכוי הוא ניכה לעובדיו, הוא מעביר ומשלם באתר הדיווחים ותשלומים של הביטוח לאומי.

לרוב מי שעושה בפועל את הדיווח החודשי או הדו חודשי הינו המנהל/ת חשבונות בארגון אשר צריך לקבל את הטופס 102 מהשכר, ואותו הוא צריך לדווח לביטוח לאומי כאשר הוא גם מבצע התאמה שנתית אל מול טופס 126.

לאור זאת, בקורס הנדון אנו נלמד כיצד בנוי הטופס 102 ניכויים, כיצד מדווחים את הדו"ח לביטוח לאומי ומשלמים, ולבסוף נלמד לעשות התאמה אל מול הטופס 126 אשר מתקבל ממערכת השכר.

הירשמו לקורס עכשיו

White Stucco Concrete Wall Texture Backg
שי שטרית מרצה לתזרים מזומנים

מרצה הקורס

שי שטרית

מרצה הקורס הינו שי שטרית, בעל תואר ראשון במשפטים LL.B,  כמו כן הוא בעל השכלה רחבה התחום הפיננסים, כאשר את לימודיו עשה בלימודי ייעוץ מס, חשבות שכר והנהלת חשבונות 1+2+3. במהלך ה 15 שנים האחרונות הוא עוסק בתחום הפיננסים בחברות שונות ומגוונות, ככה שתוכלו לקבל ממנו הרבה ידע והתיחסות שונה לכל סוג ואופי של חברה. 

סיליבוס

שיעור 3 - התאמה שנתית.

בשיעור האחרון של הקורס אנו נראה כיצד אנו רושמים את הפקודת יומן בגין התשלום לביטוח לאומי. 

כמו כן אנו נלמד כיצד לעשות התאמה שנתית של הדו"ח תחילה מול טופס 126 ועד התאמה מול הנתונים שמתקבלים בדוחות של הביטוח לאומי

בשיעור השני של הקורס אנו נכנס לעובי הקורה, ונראה כיצד אנו מדווחים בפועל את הטופס ניכויים לביטוח לאומי. 

 

הלכה למעשה, אנו נראה בשיעור כיצד הדיווח מתבצע בפועל אם זה על ידי דיווח ידני של הטופס לאתר התשלומים, ואם זה באמצעות קליטת קובץ מתוכנת השכר אשר חוסכת לנו את כל שלב הרישום הידני

שיעור מס' 2- דיווח 102 ניכויים            

שיעור מס' 1 טופס 102 
 

השיעור הראשון של הקורס נועד לתת  סקירה מקיפה ורחבה על הכנת הטופס 102 לדיווח ביטוח לאומי.

 

בתחילת השיעור אנו נעמוד על חובת התשלום לביטוח לאומי, וכמו כן תקבלו הסבר מקיף כיצד הטופס 102 לביטוח לאומי בנוי, מהם כל סוגי הקודים השונים שמופיעים בדו"ח. ולבסוף אנו נעסוק בבחינת חובת הדיווח והניכוי מהעובדים.

White Stucco Concrete Wall Texture Backg

טעימה מהקורס

White Stucco Concrete Wall Texture Backg

שאלות שכיחות

האם הקורס מתאים לי ?


הקורס מתאים לכל מי שעוסק בתחום הכספים ורוצה ללמוד כיצד מדווחים את הטופס 102 ניכויים בפועל לביטוח לאומי. איך צורך בהכנה מוקדמת או ידע, אתם הולכים ללמוד את הכל מ א ועד ת'.
האם נדרש ידע מוקדם, או לדעת אקסל ברמה גבוהה ?


הקורס אינו דורש כל ידע מקדים, ולא נדרש לדעת אקסל ברמה גבוהה
כיצד ניתן לרכוש את הקורס ?


ניתן לרכוש את הקורס באתר באמצעות תשלום בכרטיס אשראי דרך הדף תשלום.

ניתן לשלם באמצעות BIT למספר 787-1766 054

כמו כן ניתן לבצע העברה בנקאית לחשבון הבנק כדלקמן:

שם הבנק: בנק לאומי (10).

שם הסניף: אורנים 797

מספר חשבון: 01671390

שם המוטב: שי שטרית
לכמה זמן התכנים שרכשתי עומדים לרשותי?


הקורס יהיה פתוח לכם במשך שנים עשר חודשים, יחד עם זאת, במידה ולא הספקתם לצפות בכל התכנים או שאתם מעוניינים לצפות בקורס בשנית, אזי נא לשלוח לנו מייל לרבות הסבר מפורט על הבקשה, ואנו ננסה להתחשב ולפתוח לכם בשנית את הקורס לצפיה. במידה ורכשתם את כל הקורסים, אזי תוכלנו להנות מהקורס לכל החיים
האם אני יכול/ה לקבל סיוע פרטני?


אנו עושים ככל יכולתנו שהסטודנטים בקורס יקבלו את כל המידע שהם צריכים על מנת שהם יוכלו להסתדר בכוחות עצמם עם לימוד הקורס. יחד עם זאת, במקרים מסוימים ניתן להתייעץ איתנו בתשלום בטלפון, או לשלוח לנו הודעת וואצאפ ואנו נחזור אליכם תוך זמן סביר. לחילופין, ניתן לפרסם שאלות בקבוצת הפייסבוק ואנו נסייע לכם ככל האפשר
האם ניתן לבטל את הקורס לאחר הרכישה?


כל הרוכש קורס באתר רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981. ותקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010

במקרה של ביטול קורס דיגיטלי, אזי תקופת הביטול תהיה בתוך ארבעה עשר ימים מיום ביצוע העסקה. כאשר ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הדואר האלקטרוני לכתובת info@shaishitrit.co.il

יחד עם זאת, כל אימת שהרוכש הוריד את הקובץ אקסל לרשותו, וצפה בתכני הקורס, אזי לא יהיה ניתן לבטל את העסקה.

במידה והעסקה נעשתה באמצעות כרטיס אשראי, אזי בית העסק יעביר את הוראת הביטול לחברת האשראי בתוך 14 הימים. כאשר הזמן שבו תזכה חברת האשראי את הלקוח תלויה בחברת האשראי.

במידה והתשלום בוצע באמצעות העברה בנקאית, בית העסק יבצע החזר תוך 7 ימים עסקים מיום הביטול.
איך ניתן ליצור אתכם קשר ?


אנו זמינים בטלפון 054-787-1766 או ניתן לשלוח לנו מייל לדואר אלקטרוני info@shaishitrit.co.il
האם הקורס הוא פרקטי ?


חד משמעית כן

בקורס אתם תלמדו את כל מה שצריך ביחס להגשת טופס 102 לרשות המיסים בפועל, כאשר כל ההסברים יהיו מלווים בהסבר מקיף והדגמות מהשטח. לא מדובר כאן בקורס תיאורטי, אלא איך מגישים בפועל את הדו"ח ואיך עושים התאמה.

זה כנראה הקורס הכי פרקטי שתכירו באחריות.

White Stucco Concrete Wall Texture Backg